Wyślij nam swoją opinię

Wypełnij formularz

Referencje naszych klientów

★★★★★
5 5 1
Z wielką przyjemnością polecam usługi firmy MW Finanse, transakcja zakupu mieszkania z Panami przebiegła profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. To pierwsza moja transakcja na rynku nieruchomości i tylko kierowałem się wyobrażeniem o tym jakbym sobie taka transakcję wyobrażał, Pan Damian nie dość, że spełnił moje wyobrażenia o profesjonalnej transakcji to jeszcze jego zaangażowanie, kultura osobista i podejście do klienta pozwoliły na to aby pokonać moje wyobrażenia. Tak to ma wyglądać. Dziękuję Panie Damianie.

★★★★★
5 5 1
Z usług firmy MW Finanse korzystaliśmy przy pozyskiwaniu kredytu na zakup mieszkania. Pan Damian wykazał się kompetencjami oraz kulturą pracy na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie sprawy były przedstawione jasno i rzeczowo, a co najważniejsze bez zbędnej zwłoki i opóźnień. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić ich usługi oraz serdecznie dziękujemy im za pomoc.

★★★★★
5 5 1
Witam. Z pełną odpowiedzialnością POLECAMY!!! Zarówno miło nam było korzystać z usług pana Mirosława (kredyt na zakup mieszkania), jak również pana Damiana (zakup mieszkania). Obaj panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem. Jeżeli miałbym jeszcze raz korzystać z usług tego typu to, tylko z tymi panami. Zresztą w mojej rodzinie wszyscy do tej pory polegali na tym „duecie” i każdy przedstawiał firmę w samych SUPERLATYWACH. Jeszcze raz gorąco polecamy, naprawdę WARTO!!! Serdecznie dziękujemy.

★★★★★
5 5 1
Od deski do deski, jak przeczytanie dobrej książki, która wyjaśnia nam wiele fraz i pozytywnie się kończy . Tak właśnie opisałbym pomoc MW Finanse. W podejmowaniu tak trudnej decyzji jakim jest zakup mieszkania MW Finanse prowadziło mnie od początku do końca poprzez niezrozumiałe przeze mnie terminy bankowe i wszystkie inne związane z całą tą „papierologią” . Doradcy wyjaśniali na bieżącą wszystkie moje zaniepokojenia (wiadomo zakup mieszkania to nie zakup „żelazka”) jak i umawiali spotkania, tak abym mogł pogodzic moje sprawy zawodowe. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc jaką obdarzyli mnie doradcy MF Finanse. Za cały profesjonalizm i zaangażowanie bedę zawsze polecał ich usługi.

★★★★★
5 5 1
Serdecznie dziękujemy Panu Damianowi za profesjonalne prowadzenie spraw dotyczących sprzedaży mieszkania a później zakupu nowego. Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie załatwione umowy kupna/sprzedaży jak również wynegocjowane preferencyjne warunki umowy kredytowej. Gorąco polecamy. Jesli chcecie kupić lub sprzedać mieszkanie a nie potraficie wybrać odpowiedniego biura nieruchomości to bez zastanowienia wybierzcie MW Finanse. Gorąco polecamy

★★★★★
5 5 1
Dziękuje bardzo Panu Damianowi Woroch za profesjonalizm i zaangażowanie w poszukiwaniu pierwszego mieszkania. Firma MW Finanse bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadziła nas przez wszystkie etapy zakupu mieszkania. Byli zawsze w kontakcie z klientem i nigdy nie starali się go zbywać, doradzali we wszystkich sprawach począwszy od doradzeniu nieruchomości po wybór odpowiedniego kredytu. Gorąco polecam.

★★★★★
5 5 1
Bardzo profesjonalna pomoc! Od wyszukiwania ofert po pomoc przy każdego rodzaju formalnościach! Polecam każdemu!
Ania i Wojtek Pietrowicz

Dziękujemy za profesjonalną pomoc. Skorzystaliśmy z usług MWFinanse już dwukrotnie . Obaj panowie to wysokiej klasy duet . Jeżeli brać kredyt – to tylko z Panem Mirkiem . Sprzedawać mieszkanie tylko z pomocą Pana Damiana. Dziękujemy Panowie . Na pewno skorzystamy ponownie z Waszych usług .


RENATA I ALEKSANDER JAWORZNO

PAN MIROSŁAW WOROCH TO BARDZO KOMPETENTNY FACHOWIEC I W EKSPRESOWYM TEMPIE ZAŁATWIA SPRAWY Z POZORU NIE DO ZAŁATWIENIA. BARDZO GORĄCO POLECAMY.


Wojtek Lortz

Polecam szukanie mieszkania z panią Agnieszką Witkowską, tak cierpliwej osoby ze świecą szukać. Jej profesjonalne podejście do tematu i sprawdzenie wszystkich dokumentów znacznie ułatwiło znalezienie i kupno mieszkania, dodatkowo po wszystkim pani Agnieszka wzięła na siebie kontakty z gazownią i elektrownią, bardzo za to dziękujemy.


M.M. Soika

Dziękujemy Panu Mirosławowi Woroch za pomoc . Bardzo POLECAM współprace oraz gorąco POLECAM.


Paweł Wykurz

Podczas poszukiwań mieszkania przez przypadek trafiliśmy z narzeczoną do firmy MW Finanse. Pełni obaw i niepewności postanowiliśmy zaryzykować. Była to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Tak cudownych, wyrozumiałych i pomocnych ludzi rzadko już się spotka. Każdy krok, każde pismo, każda decyzja są pod kontrolą i człowiek czuję się jak wśród swoich. Pan Witold był zawsze pod ręką, służąc radą i pomocą aż do momentu otrzymania kluczy od własnego wymarzonego mieszkania. Znów nikt tak jak Pan Mirosław nie wie jak wynegocjować z bankiem najlepsze warunki kredytu. Ich współpraca, zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawia że można tylko spokojnie czekać aż spełni się marzenie o własnych czterech kątach. Teraz wiemy że gdy zajdzie taka potrzeba bez wahania wrócimy do firmy MW Finanse, wiedząc że zrobią wszystko co w ich mocy aby spełnić nasze oczekiwania. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystko!!!!