Wyślij nam swoją opinię

WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

GORACO POLECAM!

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

 

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Polecam w 100%. PROFESJONALNA obsługa na najwyższym poziomie. Firma godna zaufania i polecenia.

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Rzetelna, pomocna i fachowa obsługa przy zakupie nieruchomości. Polecam!

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Rodzinna firma godna polecenia. Pomogli nam przejść przez zawiłości związane z nabyciem nowej nieruchomości od początku do końca, łącznie z pomocą przy uzyskaniu kredytu. Przedstawiono szczegółowe oferty kilku top banków z uwzględnieniem naszych potrzeb. Bardzo przyjemna atmosfera. Jeśli miałoby już się czegoś przyczepić to jedynym mankamentem jest dość ciasny parking przed biurem.

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Rzetelna firma. Profesjonalne podejście. Pomoc i życzliwość na każdym etapie współpracy. Polecam.

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Jakość usług i zaangażowanie na najwyższy poziomie;)

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Zdecydowane 5/5! Korzystałem z usług MW Finanse 2 lata temu. Najprawdopodobniej bez pomocy p. Damiana to do dziś bym mieszkania nie kupił, a tak z wszystko załatwione szybko, sprawnie, bez żadnych problemów z formalnościami. Gdybym miał wybierać jeszcze raz na pewno skorzystałbym z usług jeszcze raz! Polecam.”

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Z wielką przyjemnością polecam usługi firmy MW Finanse, transakcja zakupu mieszkania z Panami przebiegła profesjonalnie i w bardzo dobrej atmosferze. To pierwsza moja transakcja na rynku nieruchomości i tylko kierowałem się wyobrażeniem o tym jakbym sobie taka transakcję wyobrażał, Pan Damian nie dość, że spełnił moje wyobrażenia o profesjonalnej transakcji to jeszcze jego zaangażowanie, kultura osobista i podejście do klienta pozwoliły na to aby pokonać moje wyobrażenia. Tak to ma wyglądać. Dziękuję Panie Damianie.”

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Z usług firmy MW Finanse korzystaliśmy przy pozyskiwaniu kredytu na zakup mieszkania. Pan Damian wykazał się kompetencjami oraz kulturą pracy na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie sprawy były przedstawione jasno i rzeczowo, a co najważniejsze bez zbędnej zwłoki i opóźnień. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić ich usługi oraz serdecznie dziękujemy im za pomoc.”

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Witam. Z pełną odpowiedzialnością POLECAMY!!! Zarówno miło nam było korzystać z usług pana Mirosława (kredyt na zakup mieszkania), jak również pana Damiana (zakup mieszkania). Obaj panowie wykazali się pełnym profesjonalizmem. Jeżeli miałbym jeszcze raz korzystać z usług tego typu to, tylko z tymi panami. Zresztą w mojej rodzinie wszyscy do tej pory polegali na tym „duecie” i każdy przedstawiał firmę w samych SUPERLATYWACH. Jeszcze raz gorąco polecamy, naprawdę WARTO!!! Serdecznie dziękujemy.”

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Od deski do deski, jak przeczytanie dobrej książki, która wyjaśnia nam wiele fraz i pozytywnie się kończy . Tak właśnie opisałbym pomoc MW Finanse. W podejmowaniu tak trudnej decyzji jakim jest zakup mieszkania MW Finanse prowadziło mnie od początku do końca poprzez niezrozumiałe przeze mnie terminy bankowe i wszystkie inne związane z całą tą „papierologią” . Doradcy wyjaśniali na bieżącą wszystkie moje zaniepokojenia (wiadomo zakup mieszkania to nie zakup „żelazka”) jak i umawiali spotkania, tak abym mogł pogodzic moje sprawy zawodowe. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc jaką obdarzyli mnie doradcy MF Finanse. Za cały profesjonalizm i zaangażowanie bedę zawsze polecał ich usługi."

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Serdecznie dziękujemy Panu Damianowi za profesjonalne prowadzenie spraw dotyczących sprzedaży mieszkania a później zakupu nowego. Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie załatwione umowy kupna/sprzedaży jak również wynegocjowane preferencyjne warunki umowy kredytowej. Gorąco polecamy. Jesli chcecie kupić lub sprzedać mieszkanie a nie potraficie wybrać odpowiedniego biura nieruchomości to bez zastanowienia wybierzcie MW Finanse. Gorąco polecamy"

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Dziękuje bardzo Panu Damianowi Woroch za profesjonalizm i zaangażowanie w poszukiwaniu pierwszego mieszkania. Firma MW Finanse bardzo sprawnie i profesjonalnie przeprowadziła nas przez wszystkie etapy zakupu mieszkania. Byli zawsze w kontakcie z klientem i nigdy nie starali się go zbywać, doradzali we wszystkich sprawach począwszy od doradzeniu nieruchomości po wybór odpowiedniego kredytu. Gorąco polecam."

 

 

 
 
★★★★★
5 5 1
 

Bardzo profesjonalna pomoc! Od wyszukiwania ofert po pomoc przy każdego rodzaju formalnościach! Polecam każdemu!"

 

 

 
 
 
5 5 1
 

Dziękujemy za profesjonalną pomoc. Skorzystaliśmy z usług MWFinanse już dwukrotnie . Obaj panowie to wysokiej klasy duet . Jeżeli brać kredyt – to tylko z Panem Mirkiem . Sprzedawać mieszkanie tylko z pomocą Pana Damiana. Dziękujemy Panowie . Na pewno skorzystamy ponownie z Waszych usług."

 

 

 
 
 
5 5 1
 

PAN MIROSŁAW WOROCH TO BARDZO KOMPETENTNY FACHOWIEC I W EKSPRESOWYM TEMPIE ZAŁATWIA SPRAWY Z POZORU NIE DO ZAŁATWIENIA. BARDZO GORĄCO POLECAMY."

 

 

 
 
 
5 5 1
 

Polecam szukanie mieszkania z panią Agnieszką Witkowską, tak cierpliwej osoby ze świecą szukać. Jej profesjonalne podejście do tematu i sprawdzenie wszystkich dokumentów znacznie ułatwiło znalezienie i kupno mieszkania, dodatkowo po wszystkim pani Agnieszka wzięła na siebie kontakty z gazownią i elektrownią, bardzo za to dziękujemy."

 

 

 
 
 
5 5 1
 

Dziękujemy Panu Mirosławowi Woroch za pomoc . Bardzo POLECAM współprace oraz gorąco POLECAM."

 

 

 
 
 
5 5 1
 

Podczas poszukiwań mieszkania przez przypadek trafiliśmy z narzeczoną do firmy MW Finanse. Pełni obaw i niepewności postanowiliśmy zaryzykować. Była to jedna z najlepszych decyzji w naszym życiu. Tak cudownych, wyrozumiałych i pomocnych ludzi rzadko już się spotka. Każdy krok, każde pismo, każda decyzja są pod kontrolą i człowiek czuję się jak wśród swoich. Pan Witold był zawsze pod ręką, służąc radą i pomocą aż do momentu otrzymania kluczy od własnego wymarzonego mieszkania. Znów nikt tak jak Pan Mirosław nie wie jak wynegocjować z bankiem najlepsze warunki kredytu. Ich współpraca, zaangażowanie i pełen profesjonalizm sprawia że można tylko spokojnie czekać aż spełni się marzenie o własnych czterech kątach. Teraz wiemy że gdy zajdzie taka potrzeba bez wahania wrócimy do firmy MW Finanse, wiedząc że zrobią wszystko co w ich mocy aby spełnić nasze oczekiwania. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystko!!!!"

 

 

 
 
 
5 5 1
 

Korzystaliśmy z pośrednictwa firmy MW Finanse zarówno w zakupie mieszkania, jak i wnioskowania o kredyt. W obydwu przypadkach jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Osoby z którymi pracowaliśmy (p. Agnieszka, p. Mirosław i p.Witold) wykazują duże zaangażowanie i starają się spełnić wszystkie oczekiwania klienta. Nigdy nie korzystałem z innych pośrednictw ale muszę powiedzieć, że tu zostałem kompleksowo obsłużony. Polecam."

 

 

 
 
 
5 5 1
 

Pan Mirosław Woroch jest profesjonalistą, który działa szybko i sprawnie. Jestem zadowolona w 100%! Gorąco polecam współpracę z Panem Worochem przy załatwianiu spraw związanych z kredytem."