1. Analiza stanu prawnego i wycena wartości rynkowej nieruchomości.

 • Sprawdzimy stan prawny nieruchomości. Przedstawimy wykaz dokumentów potrzebnych do transakcji sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
 • Ocenimy wartość twojej nieruchomości. Raport wykona uprawniony rzeczoznawca majątkowy.

2. Przygotowanie oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.

 • Wykonanie interaktywnego planu 3D

Pomiary wykonujemy używając do tego dalmierza. Na podstawie pomiarów wykonujemy plan nieruchomości.

 • Konsultacje Home Staging

Konsultacja w domu lub mieszkaniu przeznaczonym do sprzedaży lub wynajmu, w ramach której: Spojrzymy na Twój dom lub mieszkanie okiem potencjalnego nabywcy, pomożemy ustalić jakie są jego atuty, a co może stać się przeszkodą przy jego sprzedaży. Wskażemy, w których pomieszczeniach konieczne są zmiany i jak przeprowadzić je jak najmniejszym kosztem. Doradzimy, które sprzęty powinny zostać tymczasowo usunięte. Przygotujemy podsumowanie ustaleń – rodzaj instrukcji, która posłuży za przewodnik do samodzielnej realizacji prac aranżacyjnych i remontowych.

 

 • Sesja zdjęciowa

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Zazwyczaj kilka pierwszych sekund decyduje o tym, czy kupujący zostanie zaciekawiony ofertą. Właśnie dlatego wykonujemy sesję fotograficzną wnętrz. Dobre technicznie i ciekawe zdjęcia na pewno zatrzymają kupującego. Na potrzeby sesji zdjęciowej stosujemy techniki Home Staging’u. Średni czas trwania sesji dla dwupokojowego mieszkania to ok. 3-4 godzin.

 • Wirtualna wycieczka

Dzięki wirtualnej wycieczce osoby zainteresowane Twoją ofertą mogą ją swobodnie oglądać w dogodnym dla siebie momencie i to nie wychodząc z domu.

 • Film reklamowy

Zrealizujemy krótki film promujący Twoje mieszkanie, który zamieścimy w serwisie YouTube, portalach ogłoszeniowych i na naszej stronie internetowej.

 • Indywidualna strona internetowa

Wszystkie wyżej wymienione dane (interaktywny plan pomieszczeń, zdjęcia, wirtualna wycieczka i film promocyjny) zostaną zamieszczone na stronie www specjalnie zaprojektowanej dla Twojej oferty. Strony przez nas wykonane wykorzystują najnowsze rozwiązania (HTML5, CSS3) i są w pełni responsywne (działają poprawnie na smartfonach i tabletach) oraz na każdym urządzeniu mającym dostęp do Internetu.

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ OFERTY SPRZEDAŻY MIESZKANIA

www.chopina.com.pl

3. Aktywny marketing i promocja oferty sprzedaży mieszkania.

 • Reklama oferty nieruchomości na naszej stronie internetowej. Oferta będzie dostępna dla zainteresowanych osób aż do momentu sprzedaży lub wynajmu.
 • Reklama oferty nieruchomości w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Google+, Twitter i innych. Promocja odbywać się będzie na naszych stronach firmowych oraz w grupach skupiających potencjalnych kupujących, najemców oraz pośredników. Dzięki temu oferta szybko i precyzyjnie dotrze do zainteresowanej grupy osób.
 • Zamieścimy film reklamowy dotyczący oferty sprzedaży lub wynajmu w serwisie YouTube.
 • Zamieścimy ofertę sprzedaży na najbardziej popularnych portalach ogólnopolskich i regionalnych Do prezentacji oferty w portalach dodajemy zdjęcia przez nas wykonane, opis techniczny nieruchomości, film promocyjny oraz wirtualną wycieczkę (tam gdzie jest to możliwe).

4. Zapłata za usługę „ekspresowa sprzedaż nieruchomości”.

Do wyboru są dwie opcje zapłaty za usługę:

I. Płacisz za usługę „ekspresowa sprzedaż nieruchomości” (pkt. 1,2) promocyjną cenę w wysokości od 1500 zł brutto.

Za usługę zapłacisz w dwóch częściach. Pierwsza w wysokości 500 zł płatna jest podczas naszej wizyty w Twoim mieszkaniu. Następną w wysokości od 1000 zł zapłacisz po wykonaniu usługi i dostarczeniu materiałów.

Wszystkie materiały powstałe w trakcie realizacji zostaną dostarczone w wersji elektronicznej (pliki jpg, mp4, strona www wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami)

II. Płacisz za usługę (kroki 1,2,3) dopiero po sprzedaży lub wynajęciu (stawka prowizji zaczyna się od 3 % brutto).

Wybór tej opcji możliwy jest wyłącznie po podpisaniu umowy pośrednictwa z klauzulą wyłączności. Przejmujemy na siebie całkowicie proces sprzedaży nieruchomości (udzielanie informacji zainteresowanym, organizacja prezentacji nieruchomości itp.). Towarzyszymy CI również w każdym etapie, aż do przekazania kluczy nowemu właścicielowi. Zastrzegamy prawo wyboru nieruchomości. Umowa zostanie podpisana dopiero po pozytywnej darmowej weryfikacji nieruchomości.