Poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Ekspert ds. kredytów

Miejsce pracy: Gliwice, Śląskie Nr ref.: GL/D/2

OBOWIĄZKI:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów indywidualnych i biznesowych,
  • Analiza potrzeb finansowych Klienta, przeprowadzanie szczegółowego wywiadu z klientem oraz określanie jego zdolności kredytowej,
  • Pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytowej,
  • Przyjmowanie wniosków kredytowych, przekazywanie ich w celu rozpatrzenia do banków, informowanie klienta o decyzji kredytowej,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych (kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, produkty inwestycyjne),
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych,
  • Ogólna znajomość rynku finansowego oraz podstawowa wiedza z zakresu finansów,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Przedsiębiorczość i umiejętność skutecznego organizowania czasu pracy,
  • Elastyczność oraz dyspozycyjność,
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyszukiwania i interpretowania informacji finansowych płynących z rynku,
  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • Pozytywne nastawienie, determinację i wytrwałość,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub możliwość jej rozpoczęcia,
  • Własny samochód.
OFERUJEMY:
  • Profesjonalne narzędzia wspomagające codzienną pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Wyjątkową, partnerską kulturę firmy,
  • Dostęp do szerokiej gamy atrakcyjnych dla klienta produktów finansowych,
  • Atmosferę pracy uwzględniającą indywidualność i kreatywność współpracowników,
  • Szkolenia z wiedzy produktowej oraz sposobu obsługi klienta,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz doskonalenia wiedzy.

Pośrednik/Doradca ds. obrotu nieruchomościami

Miejsce pracy: Gliwice, Śląskie Nr ref.: GL/D/1

OBOWIĄZKI:
  • Pozyskiwanie ciekawych ofert kupna/sprzedaży i wynajmu nieruchomości,
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami (kupno/sprzedaż/najem),
  • Wstępna kontrola stanu prawnego nieruchomości, kompletowanie dokumentów,
  • Przedstawianie klientom jak najszerszej oferty,
  • Utrzymywanie systematycznego kontaktu z klientami, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji,
  • Prowadzenie negocjacji.
WYMAGANIA:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
OFERUJEMY:
  • Szeroką reklamę obiektów - portale internetowe, banery, dostęp do dużej bazy klientów poszukujących,
  • Opiekę merytoryczną i prawną nad prowadzonymi transakcjami,
  • Pracę w energicznym zespole specjalistów z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami,
  • Wyjątkową, partnerską kulturę firmy.

CV + zdjęcie + list motywacyjny z zaznaczeniem nr referencyjnego w nagłówku wiadomości prosimy przesyłać na adres email: rekrutacja (at) mwfinanse . pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. W życiorysie należy umieścić klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.06.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 ze zm.)