Planujesz sprzedać bądź wynająć swoją nieruchomość?

Zapraszamy do MW Finanse
Zespół nieruchomości

Nasi doradcy chętnie pomogą Ci w przeprowadzeniu korzystnej transakcji w maksymalnie krótkim czasie, gwarantując przy tym bezpieczeństwo.


OD CZEGO W TAKIM RAZIE ZACZĄĆ?

ZACZYNAMY OD ROZMOWY!

Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez formularz kontaktowy lub odwiedź nasze biuro w Gliwicach.

My oddzwonimy do Ciebie i umówimy na spotkanie w dogodnym terminie w nieruchomości, którą planujesz zgłosić do transakcji.

Podczas spotkania nasz doradca podpowie Ci, jak najlepiej przygotować nieruchomość do planowanej transakcji oraz odpowie na wszelkie Twoje pytania. Przedstawi przebieg procedury sprzedaży lub wynajmu nieruchomości oraz przedstawi koszty związane z przeprowadzeniem transakcji. Wspólnie wybierzecie najkorzystniejszą dla Ciebie formę współpracy.


Jakie dokumenty przygotować:

  • dokument będący podstawą posiadania prawa do nieruchomości (np. akt notarialny sprzedaży, umowa darowizny, postanowienie o nabyciu spadku, przydział ze spółdzielni mieszkaniowej)
  • numer księgi wieczystej, jeżeli nieruchomość ją posiada
  • dokument wskazujący aktualną wysokość opłat eksploatacyjnych (czynsz)

ZAPLANOWANE SPOTKANIE

Bardzo ważne jest aby przed zaplanowanym spotkaniem przygotować nieruchomość do wykonania zdjęć oraz skompletować posiadane dokumenty dotyczące nieruchomości zgłaszanej do transakcji. Nieruchomość nie będzie mogła być przez nas oferowana, jeżeli nie będziemy w stanie potwierdzić własności i uzyskać podstawowych informacji o niej. Jest dla nas bardzo ważne, aby oferowane przez nas nieruchomości były sprawdzone, a Kupujący otrzymali rzetelne informacje.


UMOWA STANDARDOWA czy „NA WYŁĄCZNOŚĆ”?

UMOWA OTWARTA

Czy na pewno jest dla Ciebie korzystna?

Podczas korzystania z tej formy współpracy Masz możliwość współpracy również z innymi agencjami nieruchomości. Najeży jednak pamiętać, że swoboda działania nie zawsze idzie w parze ze skutecznością i osiągnięciem zamierzonych przez Ciebie rezultatów.
Agencje nieruchomości w trakcie pracy na podstawie umowy standardowej muszą szacować ryzyko nie uzyskania wynagrodzenia oraz wysokość poniesionych kosztów np. na promocje oferty. Ty, jako Klient możesz natomiast stracić sporo czasu na spotkania z agencjami, które jednak nie będą podejmowały wszystkich możliwych działań sprzyjających uzyskaniu korzystnej oferty

UMOWA „NA WYŁĄCZNOŚĆ”

to przede wszystkim skuteczność!

Podczas współpracy w takiej formie Twoją ofertą opiekuje się tylko jedno biuro nieruchomości, współpracując przy sprzedaży z pozostałymi agencjami na  lokalnym rynku.
Taka forma współpracy jest najskuteczniejsza, a jednocześnie prowadzi do uzyskania najkorzystniejszego dla Ciebie rezultatu.
Agencja nieruchomości obsługuje Twoją ofertę kompleksowo, jednocześnie inwestując większy nakład pracy oraz środków np. na reklamę oferty w szerszych środkach przekazu, jednocześnie prowadząc kampanię w sposób jawny.

 
Umowa otwarta - 20%*
 
Umowa na wyłączność - 90%*

* przybliżona skuteczność sprzedaży w zależności od wybranej formy współpracy

Wiecej informacji na ten temat znajdziesz w osobnym artykule
Zobacz >>

SPOTKANIE Z NAMI ORAZ ROZMOWA SĄ DARMOWE

Współpraca z nami jest dla Ciebie niezobowiązująca, aż do momentu kiedy nie znajdziemy klienta, który zaproponuje warunki transakcji Tobie odpowiadające. Płacisz tylko i wyłącznie za efekt, czyli w momencie kiedy zaplanowana transakcja zostanie przeprowadzona.


JAK PREZENTUJEMY NASZE OFERTY

Dokładny opis, sesja zdjęciowa prezentująca nieruchomość z wirtualną wizytą oraz odpowiednia wycena to połowa sukcesu…


OPIS, SESJA ZDJĘCIOWA i WIRTUALNA WIZYTA

Przyciągające uwagę zdjęcia i odpowiednio opracowany opis Twojej nieruchomości to już połowa sukcesu. Zaprezentujemy Twoją ofertę w sposób atrakcyjny dla potencjalnych klientów. Twoim zadaniem będzie przygotowanie nieruchomości do zdjęć.


OKREŚLENIE WARTOŚCI NIERUCHOMOŚCI

Korzystamy z narzędzi pozwalających ocenić wartość twojej nieruchomości.


KOMPLETOWANIE DOKUMENTACJI

Sprawdzimy kompletność dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji, a w razie potrzeby dowiesz się jakich dokumentów brakuje oraz pomożemy Ci w uzupełnieniu.


ZAPEWNIAMY WIDOCZNOŚĆ OFERTY

Stosujemy również reklamę zewnętrzną, aby zapewnić dodatkową widoczność Twojej nieruchomości w okolicy.


KONTROLA ZAINTERESOWANIA OFERTĄ

Przesyłamy Tobie raporty, w których otrzymujesz informację o zainteresowaniu ofertą. W razie konieczności proponujemy zmiany w Twojej ofercie lub zmiany w strategii marketingowej.


GWARANTUJEMY PEWNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu transakcji sprzedaży nieruchomości, a nasza firma posiada polisę ubezpieczeniową OC. Pracujemy zgodnie ze standardami etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami.
MW Finanse to nie tylko agencja nieruchomości – posiadamy doradców ds. nieruchomości, kredytów, ubezpieczeń oraz świadczymy usługi remontowo-wykończeniowe. Dzięki takiemu szerokiemu profilowi działalności naszej firmy zapewniamy kompleksowość obsługi począwszy od uzyskania finansowania na zakupu poprzez procedurę zakupu, aż po remont i wykończenie nieruchomości. Współpracujemy również z najlepszymi kancelariami prawnymi i notarialnymi.


POSTAW NA WYGODĘ – OSZCZĘDZAJ SWÓJ CZAS

Aby oszczędzić Twój czas pozostawiamy do Twojej decyzji możliwość przekazania nam kluczy do nieruchomości. W ten sposób nie będziesz musiał uczestniczyć w prezentacjach oferty potencjalnym klientom i marnować swojego prywatnego czasu. Doradca opiekujący się twoją ofertą będzie spotykał się z zainteresowanymi klientami oraz na bieżąco będzie Cię informować o postępach w sprzedaży.


Nie zwlekaj, umów się na spotkanie!

ZADZWOŃ